Hakkımızda

Botturk hergün binlerce oyuncunun alışveriş yaptığı bir oyun pazarıdır. Bu pazardan, oyunlarla ilgili ihtiyacınız olan e-pin kodu,oyun parası,item, ön ödemeli kart, cd key...  gibi ürünleri güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.
 
  Hizmet hayatımıza başladığımız 2005 yılından bu yana oyun sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek ve sizlerden gelen tavsiyeleri değerlendirerek sürekli olarak kendimizi yeniledik, hizmet verdiğimiz oyun kategorisine her gün bir yenisini ekledik. 2021 yılı itibariyle  700 ü aşkın oyun için 700.000 üzerinde oyuncu ve bayi üyemize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
 
  Sadece oyuncuların oyunlarla ilgili ihtiyaçlarını satın alabildiği bir web sitesi değil , aynı zamanda oyuncularında kendi aralarında satış yapabildiği ve oyunlardan gelir elde edebildiği bir platform haline gelerek sektörümüze yeni bakış açısı kazandırdık. Onbinlerce item ve karakter satışına aracı olduğumuz item pazar alanımızı sizlerden gelen tavsiye ve talepler ile  her geçen  gün geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.
 
  Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren üyelerimizin ihtiyaç duyduğu tüm konularda Canlı Destek ekibimiz ve mail iletişim kanallarımız ile her zaman üyelerimizin bir tık uzağında olduk. Üyelerimiz ile iletişimlerimizi sadece sanal ortam ile sınırlandırmadık, her fırsatta düzenlediğimiz turnuva ve etkinliklerimiz sayesinde yüz yüze görüşme fırsatı yakaladık böylece üyelerimizin önerilerini,şikayetlerini ve ihtiyaçlarını dinleyerek yeniliklerimize yön verdik. 
 
  Oyun sektörünün ne kadar hızlı geliştiğinin farkındayız, önümüzdeki yıllarda bu gelişmelerin getirdiği yenilikleri takip ederek ve satış ağımıza yeni oyunlar ekleyerek siz değerli üyelerimize karşı benimsediğimiz  kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızı 10 yıldır  olduğu gibi bundan sonrada devam ettirmeye kararlıyız.
 
Biz işimizi mutlu olmak için oynadığımız bir oyun olarak görüyoruz. Kuralları sizlerle birlikte belirliyor, oyunlarımıza sizi de dahil ediyoruz.Çünkü biz hayatın bir oyun olduğuna inanıyoruz...